Infinity Beta - Emerald Green

Obrázek
Obrázek
Price
16,90 €

Manufacturer
Wandy Hookah s.r.o.

Product code
WATG02-05

Ready to ship
ks

Infinity Tongs Beta jsou praktickou pomůckou pro každého dýmkaře a díky jedinečnému designu jsou také velmi krásným doplňkem. More

INFINITY Tongs Jsou nejen nezbytným doplňkem pro vodní dýmku, ale také jsou velice originálním designovým doplňkem, pokud chcete od dýmky něco více!

INFINITY kleště Beta jsou vyrobeny z vysoce kvalitního hliníku doplněné o ozdobné rytiny pro jejich jedinečný designový vzhled. Pro bezpečnou manipulaci s horkým uhlím, nebo HMS, jsou kleště robustní, aby skvěle padly do ruky a neohýbali se při zatížení, což je obrovskou výhodou oproti často používaným jednolitým tenkým kleštím používaným v mnoha podnicích i domácnostech.

Tyto konkrétní kleště jsou vybaveny závěsnými vidlicemi, které slouží pro zavěšení na talíř vodní dýmky, a tak můžete mít kleště vždy pohodlně u ruky pro snadné použití. tyto kleště se skvěle hodí jak do vašeho podniku, tak pro domácí použití. Kleště se velice příjemně drží a díky jejich zpracování zvyšují bezpečnost při manipulaci s uhlíky a také skvěle oživí prostor kolem sebe svým vzhledem. 

Parameters
Weight 230
Packaging type Box
Package dimensions 5.5 x 4 x 27.5 cm
Length 26